Kalender momenteel onder voorbehoud.

* Maandag 26 augustus 2019: start trainingen competitiegroepen.

* Zondag 1 september tot en met zondag 22 september: zwembad "De Motte" gesloten voor jaarlijks onderhoud.

* Zaterdag 7 september 2019: vrijetijdsbeurs Zaventem.

* Zaterdag 14 september 2019: vormingsdag lesgevers.

* Vrijdag 20 september 2019: vergadering trainers, lesgevers en bestuur.

* Maandag 23 september 2019: start lessen Aquagym maandag, sportief A, volwassenen maandag.

* Dinsdag 24 september 2019: start lessen zwemschool, sportief C en volwassenen dinsdag.

* Woensdag 25 september 2019: start lessen aquagym woensdag, sportief B.

* Vrijdag 27 september 2019: kampioenenviering gemeente Zaventem.

* Zaterdag 28 september 2019: start lessen volwassenen zaterdag, sportief D en fasttrack.

* Zaterdag 5 en zondag 6 oktober 2019: startweekend + eetfestijn in CC de Factorij. Geen les voor alle groepen.

* Zaterdag 26 oktober 2019 - vrijdag 1 november 2019: herfstvakantie, geen les voor sportief A/B/C/D, fasttrack, volwassenen en zwemschool.

* Zaterdag 2 november 2019: geen zwemlessen! Zwembad gesloten ( Allerzielen).

* Zondag 3 november 2019: CVB DDAT- SCZ in het zwembad van Sportcity in Sint-Pieters-Woluwe ( wedstrijd voor licentiezwemmers).

* Maandag 4 november: start lessen na herfstvakantie.

* Zaterdag 16 november 2019 en dinsdag 19 november 2019: tussentijdse evaluatie zwemschool

* Zaterdag 23 november 2019: zwemmathon gemeente Zaventem.

* Dinsdag 3 december 2019: de Sint en zijn vrienden komen op bezoek.

* Donderdag 19 december 2019: Kerstreceptie lesgevers, trainers, vrijwilligers, officials en bestuur.

* Zaterdag 21 december 2019 - vrijdag 3 januari 2020: kerstvakantie, geen les voor sportief A/B/C/D, fasttrack, volwassenen en zwemschool.

* Woensdag 25 december 2019 en woensdag 1 januari 2020: geen aquagym, geen competitietraining.

* Zaterdag 4 januari 2020: start lessen na kerstvakantie.

* Zaterdag 25 januari 2020 en dinsdag 28 januari 2020: evaluaties en overgangstesten na de eerste lessenreeks van het seizoen.

* Zaterdag 1 februari 2020: zwemhappening.

* Dinsdag 4 februari 2020: start tweede lessenreeks van het seizoen ( instap nieuwe zwemmers en overgang naar een hogere groep) voor de zwemschool.

* Zaterdag 8 februari 2020: start nieuwe lessenreeks fasttrack groep.

* Zaterdag 22 februari 2020- vrijdag 28 februari 2020: krokusvakantie, geen les voor sportief A/B/C/D, fasttrack, volwassenen en zwemschool.

* Zaterdag 29 februari 2020: start lessen na krokusvakantie.

* Zondag 8 maart 2020: PACO wedstrijd ( recreatieve wedstrijd voor de leden van de zwemschool, vanaf rode badmutsen) en CVB ( wedstrijd voor licentiezwemmers) georganiseerd door SCZ.

* Zaterdag 4 april 2020- vrijdag 17 april 2020: paasvakantie, geen les voor sportief A/B/C/D, fasttrack,volwassenen en zwemschool.

* Zaterdag 5 april 2020: teambuilding lesgevers.

* Maandag 13 april: paasmaandag, geen les voor aquagym maandag en competitie.

* Zaterdag 18 april 2020 : start lessen na paasvakantie. 

* Zaterdag 25 april 2020 en dinsdag 28 april 2020: tussentijdse evaluatie zwemschool.

* Vrijdag 1 mei 2020: geen competitietraining.

* Zaterdag 30 mei 2020: clubkampioenschap.

* Maandag 1 juni 2020: pinkstermaandag- geen zwemles voor sportief A en volwassenen maandag, geen aquagym, geen competitietraining.

* Woensdag 17 juni 2020: laatste les voor aquagym woensdag.

* Zaterdag 20 juni 2020 en dinsdag 23 juni 2020: evaluaties en overgangstesten na de tweede lessenreeks van het seizoen.

* Dinsdag 23 juni 2020: laatste les volwassenen dinsdag.

* Woensdag 24 juni 2020: Gouden Eend ( wedstrijd voor 9-10 jarigen licentiezwemmers) georganiseerd door SCZ.

* Zaterdag 27 juni 2020: laatste zwemles + speelles, receptie einde seizoen voor alle medewerkers. Afhalen van de evaluaties.

* Maandag 29 juni 2020: laatste zwemles voor sportief A, volwassenen maandag, laatste les aquagym maandag.

* Dinsdag 14 juli 2020: recordpoging ( wedstrijd voor licentiezwemmers die deelgenomen hebben aan de stage) georganiseerd door SCZ.

 

 

 

 

 

 

Wedstrijden 2019-2020
Maand Dag Plaats Naam C4 C3 C2 C1 S* Inschrijven Deelnemerslijst Info

Uitslag

Wedstrijd

Bijkomende

Info

September 15 Aarschot Aflossing (KAZS) x x x x Afgesloten Zwemmers  Info  zo   
Oktober Vilvoorde Lange Afstand (KVZP)   Afgesloten x  x   geen deelname 
Oktober 13

Sint-PietersLeeuw

Swimming Cup Zennevallei

  x x x x Afgesloten Zwemmers  Info zo 

enkel niet PK zwemmers 

Oktober 19-20 Leuven PK              Zwemmers Info  za-zo  limieten
Oktober 

27/10

1/11

Meise PK Lange afstrand x x x x x Afgesloten Zwemmers  Info  zo-vr  
November 3/11  Sint-Pieters- Woluwe  CVBB (DDAT & SCZ) x Afgesloten Zwemmers  Info   zo  
November  17/11  Oostende  Grote Prijs     x x   Afgesloten Zwemmers  Info  zo  
November 24/11 Hasselt 200meters     x x   Afgesloten Zwemmers  Info  zo   
December 1/12 Antwerpen Lange afstand    x Afgesloten  x geen deelname mogelijk  
December 1/12 Asse PACO wedstrijd            Afgesloten     zo  
December 7/12

Mol

Lange afstand 1500m           Afgesloten Zwemmers Info  za  
December 22/12 Tremelo Kerstprijs x   x x   Afgesloten Zwemmers Info    
December 28/12  Leuven Laatste kans x x x x   Afgesloten Zwemmers  Info    
Januari 5/01 Antwerpen Pepermans   x x x x Afgesloten Zwemmers Info    C3: enkel VJK zwemmers
Januari 12/01 Tremelo CVB x x       29/12       C3: enkel niet-VJK-zwemmers 
Januari 26/01 Aalst Sprintwedstrijd     x x x          
Januari 26/01 Molenbeek Cup Vlaams Brabant & Brussel x x x             C3 en C2 enkel voor niet-VJK zwemmers 
Februari 2/02 Vilvoorde 400 meter wedstrijd x x x x x         C3 enkel voor niet VJK zwemmers
Februari  7-9/02 Antwerpen Vlaamse Jeugdkamp. (VJK)                   limieten - selectie
Februari 16/02 Leuven CVB x x x x            
Februari 21-23/02 Antwerpen Vlaamse kamp. (VK)                   limieten - selectie
Maart 08/03 Zaventem PACO + CVB x x x x x          
Maart  21/03 Sint-Pieters Woluwe 100m wedstrijd     x x x          
Maart 22/03 Ternat CVB x x                
April 4-5/04 Gent MEGA Swim Meet     x x            
April 13/04 Genk Paasmeeting      x            
April  26/04 Vilvoorde CVB x x                
Mei 3/05 Dilbeek CVB x x                
Mei 8-10/05 Oostende Speedo Meeting     x x            
Mei 17/05 Leuven TYR Cup x                  
Mei 21-23/05   Open Belgische (BK)                   limieten - selectie
Mei 24/05 Tremelo Lenteprijs x                  
Mei  24/05 Sint-Pieters Woluwe 50m   x x x x          
Juni 24/06 Zaventem Gouden Eend x                  
Juni 27-28/06 Mol Grote prijs       x            
Juli  10-12/07 Oost-Vl. Zomercriterium                   enkel zwemmers stage
Juli  14/07 Zaventem Recordpoging                   enkel zwemmers stage
Juli  17-19/07   Belgische Jeugd Kamp (BJK)                   limieten - selectie
Juli  24-26/07   Belgische Kamp (BK)                   limieten - selectie
                           
Wedstrijden 2018-2019
Maand Dag Plaats Naam C4 C3 C3+ C2 C1 Inschrijven Deelnemerslijst Info

Uitslag

Wedstrijd

Bijkomende

Info

September 30 Dilbeek Open (DIVZ) x x   x Afgesloten Zwemmers     zo  
Oktober 7 Kapelle o/d Bos CVB (ZCK) x x     x Afgesloten Zwemmers     zo  
Oktober 20-21 Leuven PK   x   x x Afgesloten Zwemmers     za-zo  
November 4 St-Pieters Woluwe CVBB 50m (SCZ-DDAT) x x   x x Afgesloten Zwemmers  

 zo

Medaille

 
November 18 Leuven Memorial Vandebosche (LAQUA) x       Afgesloten Zwemmers    zo  
November 24 Oostende Grote prijs stad Oostende (ROSC)       x x Afgesloten Zwemmers   

za

meisjes

jongens

 
December 1-2 Boom Lange afstand (LOR)  x   Afgesloten

Zwemmers 

   za-zo  
December 29 Leuven Recordpoging (LAQUA)   x   x x Afgesloten  Zwemmers    zo  
Januari 6

Antwerpen +

Meise

Schaal Pepermans (KAZC)+

Arena Cup (AART)

    x Afgesloten

Antwerpen

Meise 

 

zo_Antw

 zo_Meise

C2 = Antwerpen

C3 = Meise 

Januari 13 Tremelo CVB (ZCT) x x x     Afgesloten   Zwemmers    zo  
Januari 19-20 Antwerpen Flanders (VZF)           Afgesloten        limieten
Januari 27 Aalst Sprintwedstrijd (ZNA)       x x Afgesloten   Zwemmers    zo  
Januari 27 Molenbeek CVB&B (PB) x     Afgesloten   Zwemmers    zo  
Februari 8-10 Antwerpen VJK (VZF)              Zwemmers  

za

zo

limieten 
Februari 17 Aarschot CVB (KAZS) x x x x x Afgesloten Zwemmers    zo  
Februari 24 Leuven CVB (LAQUA) x x x x x Afgesloten Zwemmers     zo  
Maart 1-3 Antwerpen VK (VZF)             Zwemmers      limieten
Maart 17 Zaventem CVB (SCZ) x x x x x Afgesloten Zwemmers   zo  
Maart 17 Zaventem PACO (SCZ)           Afgesloten Zwemmers   zo  
Maart 31 Strombeek CVB (SCSG) x x x x x Afgesloten Zwemmers    zo  
April 6-7 Gent MEGA x x x x x Afgesloten Zwemmers   

za

zo

Finales

 
April 22 Leuven Tyr Cup (LAQUA) x x x     Afgesloten Zwemmers   

ma

ma (meerkamp)

 
April 22 Genk Paasmeeting (GVZN)       x x Afgesloten Zwemmers    ma  
April 27-28 Aarschot Vlaams Brabant Classic Swimming Meeting (KAZS) x x x x x Afgesloten Zwemmers    we   
Mei 5 Hasselt Beker Stad Hasselt (HZS)       x x Afgesloten  Zwemmers     zo  
Mei 12 Vilvoorde CVB (KVZP) x x x     Afgesloten Zwemmers     zo  
Mei 18 Grimbergen PACO           Afgesloten Zwemmers    za  
Mei 17-19 KBZB Open Belgische (KBZB)           Afgesloten        limieten
Mei 24-26 Oostende Speedo meeting (ROSC)   x   x x Afgesloten Zwemmers   za  
Mei 26 Tremelo Lenteprijs x   x     Afgesloten Zwemmers    zo  
Mei 30 Woluwe CNSW    x x x x Afgesloten Zwemmers    do  
Juni 22 Izegem Krekelwedstrijd (IKZ)   x x x Afgesloten Zwemmers    za   
Juni 26 Zaventem Gouden Eend (SCZ) x         Afgesloten Zwemmers    wo 2009-2010
Juli 12-14 VZF Zomercriterium (VZF)           Afgesloten  Zwemmers      enkel stage
Juli 16 Zaventem Recordpoging (SCZ)           Afgesloten Zwemmers    di enkel stage
Juli 19-21 KBZB Belgische Jeugdkampioenschappen            Afgesloten Zwemmers    we limieten
Juli 26-28 KBZB Belgische kampioenschappen            Afgesloten Zwemmers     we limieten
Wedstrijden 2017-2018
Maand Dag Plaats Naam C4 C3 C2 C1 Inschrijven Deelnemerslijst Info

Uitslag

Wedstrijd

Bijkomende

Info

September 26 Dilbeek Open DIZV     x x afgesloten      zo  
Oktober 1 Landen LSVZ 400 m - 200 wis   x x x

afgesloten

    zo  
Oktober 14-15 Leuven PK      x x

afgesloten

   

za / zo

 
Oktober  29 Boom PK lange afstand   x x x afgesloten     zo   
November 1 Boom PK lange afstand   x x x afgesloten        
November 5

Sint-Pieters

Woluwe

CVB SCZ-DDAT   x x x afgesloten     zo 

 

November  19 Vilvoorde CVB KVZP   x x x   afgesloten      zo  
December 30 Leuven recordpoging   x x x

afgesloten

     zo  
Januari 7 Antwerpen Schaal Pepermans     x x

afgesloten

     zo  
Januari 14 Tremelo CVB x x x x

afgesloten

     zo  
Januari 28 Aalst Sprintwedstrijd     x x

afgesloten

     zo  
Februari 3 Overijse CVB   x   x

afgesloten

    za  
Februari 4 Vilvoorde 400 meters x x x x

afgesloten

     zo  
Februari 9-11 Antwerpen

Vlaamse Jeugd-

kampioenschappen

  x x    limieten!      we  
Februari 23-25 Antwerpen Vlaamse Kampioenschappen       x  limieten!      we  
Maart 4 Zaventem PACO SCZ                zo vm  
Maart 4 Zaventem CVB SCZ x x x x  afgesloten      zo nm  
Maart 11 Landen Sprintcup x x x x afgesloten      zo  
Maart 24 Gent Mega swim meet     x    afgesloten !!! GEEN DEELNAME !!!!
Maart 25 Gent Mega swim meet       x
April 2 Genk Paasmeeting     x x  afgesloten      ma  
April 15 Kapelle ZCK Feryn sprint cup x x x x

 afgesloten

     zo  
April 29 HZS Beker stad Hasselt     x x afgesloten      zo  
Mei 21 Woluwe Sint-Pieters Woluwe x  x  afgesloten      zo  
Mei 25-27 Oostende Rosc   x x x  afgesloten    

za

zo

 
Juni 27 Zaventem Gouden eend x x    

 afgesloten

     wo  
Juli 13-15

West-

Vlaanderen

(Izegem)

Vlaams Zomercriterium   x x x afgesloten      we  
Juli 17 Zaventem recordpoging x x x x afgesloten      di  
Juli 20-22  Charlerloi BJK   x x  

 persoonlijke 

uitnodiging

     we  
Juli 27-29  Charlerloi BK       x

 persoonlijke

uitnodiging

       
Alle wedstrijden zijn onder voorbehoud!