• Woensdag 5 september 2018: startavond competitie in Mariadal ( 19 uur 30)
  • Zaterdag 15 september 2018: bijscholing lesgevers ( namiddag).
  • Maandag 17 september 2018: start zwemseizoen sportief A, aquagym maandag, C3 ,C3+, C2, C1, G-zwemmen, volwassenen maandag.
  • Dinsdag 18 september 2018: start zwemseizoen zwemschool, volwassenen dinsdag, sportief C,C4
  • Woensdag 19 september 2018: start zwemseizoen aquagym woensdag, sportief B
  • Zaterdag 22 september 2018: start zwemseizoen fast-track en volwassenen zaterdag.
  • Zaterdag 22 september 2018 en zondag 23 september 2018: startweekend competitiegroepen C4, C3 en C3+ in Hofstade.
  • Zaterdag 27 oktober en dinsdag 30 oktober 2018: geen zwemles (herfstvakantie)
  • Zaterdag 4 november 2018: Criterium Vlaams-Brabant 50 meter bad + provinciaal kampioenschap lange afstand in Sint-Pieters-Woluwe (organisatie: Swimming Club Zaventem en DDAT Asse-Ternat.)
  • Zaterdag 10 november 2018 en dinsdag 13 november 2018: tussentijdse evaluatie zwemschool.
  • Zaterdag 17 november 2018 en zondag 18 november 2018: eetfestijn ( geen zwemles op zaterdagavond 17 november en voor de groepen sportief zwemmen).
  • Zaterdag 24 november 2018: Warmtemarathon gemeente Zaventem ( enkel training voor competitiegroepen en fasttrack).
  • Dinsdag 4 december 2018: de Sint komt op bezoek
  • Van zaterdag 22 december 2018 tot en met vrijdag 4 januari 2019: geen zwemles, de lessen herstarten op zaterdag 5 januari 2019
  • Zaterdag 26 januari 2019 en dinsdag 29 januari 2019: overgangstesten na eerste lesperiode.
  • Zaterdag 2 februari 2019: zwemhappening
  • Dinsdag 5  februari 2019: start nieuwe leden
  • Zaterdag 16 februari 2019: SCZ-quiz GEANNULEERD
  • Zondag 17 maart 2019: PACO/CVB Zaventem
  • Zaterdag 20 april: GEEN zwemles/training wegens teambuilding bestuur/lesgevers en trainers.
  • Maandag 22 april 2019: Paasmaandag- geen aquagym A/B, geen sportief A, geen volwassenen op maandag, geen competitietraining.
  • Zaterdag 27 april en dinsdag 30 april: tussentijdse evaluaties.
  • Woensdag 1 mei 2019: geen aquagym en geen competitietraining.
  • Zaterdag 1 juni 2019: clubkampioenschap.
  • Maandag 10 juni 2019: Pinkstermaandag: geen aquagym A/B, geen sportief A, geen volwassenen op maandag, geen competitietraining.
  • Zaterdag 15 juni 2019 en dinsdag 18 juni 2019: overgangstesten na tweede lesperiode 
  • Woensdag 19 juni 2019: laatste les aquagym woensdag.
  • Zaterdag 22 juni 2019: speelles.
  • Zaterdag 22 juni 2019: laatste les sportief A/B, volwassenen zaterdag.
  • Maandag 24 juni 2019: laatste les aquagym A/B, sportief A, volwassenen maandag, Competitie C3+ en C3.
  • Dinsdag 25 juni 2019: laatste les zwemschool, sportief C en competitie C4, C2 en C1. volwassenen dinsdag.
  • Woensdag 26 juni 2019: Gouden Eend ( competitiewedstrijd 9-10 jarigen)
  • 30 juni tot 9 juli 2019: Zwemstage competitiezwemmers Luxemburg
  • Dinsdag 16 juli 2019: recordpoging (competitiewedstrijd +11 jarigen)

 

 

Wedstrijden 2018-2019
 
Maand Dag Plaats Naam C4 C3 C3+ C2 C1 Inschrijven Deelnemerslijst Info

Uitslag

Wedstrijd

Bijkomende

Info

September 30 Dilbeek Open (DIVZ) x x   x Afgesloten Zwemmers     zo !
Oktober 7 Kapelle o/d Bos CVB (ZCK) x x     x Afgesloten Zwemmers     zo  
Oktober 20-21 Leuven PK   x   x x Afgesloten Zwemmers     za-zo  
November 4 St-Pieters Woluwe CVBB 50m (SCZ-DDAT) x x   x x Afgesloten Zwemmers  

 zo

Medaille

 
November 18 Leuven Memorial Vandebosche (LAQUA) x       Afgesloten Zwemmers    zo  
November 24 Oostende Grote prijs stad Oostende (ROSC)       x x Afgesloten Zwemmers   

za

meisjes

jongens

 
December 1-2 Boom Lange afstand (LOR)  x   Afgesloten

Zwemmers 

   za-zo  
December 29 Leuven Recordpoging (LAQUA)   x   x x Afgesloten  Zwemmers    zo  
Januari 6

Antwerpen +

Meise

Schaal Pepermans (KAZC)+

Arena Cup (AART)

    x Afgesloten

Zwemmers_Antwerpen

Zwemmers_Meise 

 

zo_Antw

 zo_Meise

C2 = Antwerpen

C3 = Meise 

Januari 13 Tremelo CVB (ZCT) x x x     Afgesloten   Zwemmers    zo  
Januari 19-20 Antwerpen Flanders (VZF)           Afgesloten        limieten
Januari 27 Aalst Sprintwedstrijd (ZNA)       x x Afgesloten   Zwemmers    zo  
Januari 27 Molenbeek CVB&B (PB) x     Afgesloten   Zwemmers    zo  
Februari 8-10 Antwerpen VJK (VZF)              Zwemmers  

za

zo

limieten 
Februari 17 Aarschot CVB (KAZS) x x x x x Afgesloten Zwemmers    zo  
Februari 24 Leuven CVB (LAQUA) x x x x x Afgesloten Zwemmers     zo  
Maart 1-3 Antwerpen VK (VZF)             Zwemmers      limieten
Maart 17 Zaventem CVB (SCZ) x x x x x Afgesloten Zwemmers   zo  
Maart 17 Zaventem PACO (SCZ)           Afgesloten Zwemmers   zo  
Maart 31 Strombeek CVB (SCSG) x x x x x Afgesloten Zwemmers    zo  
April 6-7 Gent MEGA x x x x x Afgesloten Zwemmers   

za

zo

Finales

 
April 22 Leuven Tyr Cup (LAQUA) x x x     Afgesloten Zwemmers   

ma

ma (meerkamp)

 
April 22 Genk Paasmeeting (GVZN)       x x Afgesloten Zwemmers    ma  
April 27-28 Aarschot Vlaams Brabant Classic Swimming Meeting (KAZS) x x x x x Afgesloten Zwemmers    we   
Mei 5 Hasselt Beker Stad Hasselt (HZS)       x x Afgesloten  Zwemmers     zo  
Mei 12 Vilvoorde CVB (KVZP) x x x     Afgesloten Zwemmers     zo  
Mei 17-19 KBZB Open Belgische (KBZB)                   limieten
Mei 24-26 Oostende Speedo meeting (ROSC)   x   x x Afgesloten Zwemmers  Info    
Mei 26 Tremelo Lenteprijs x   x     Afgesloten Zwemmers   Info    
Mei 30 Woluwe CNSW    x x x x Afgesloten       NIEUW OP PROGRAMMA
Juni 22 Izegem Krekelwedstrijd (IKZ)   x x x 01/06         
Juni 26 Zaventem Gouden Eend (SCZ) x         05/06         2009-2010
Juli 12-14 VZF Zomercriterium (VZF)           21/06        enkel stage
Juli 16 Zaventem Recordpoging (SCZ)           25/06       enkel stage
Juli 19-21 KBZB Belgische Jeugdkampioenschappen                   limieten
Juli 26-28 KBZB Belgische kampioenschappen                   limieten
Wedstrijden 2017-2018
Maand Dag Plaats Naam C4 C3 C2 C1 Inschrijven Deelnemerslijst Info

Uitslag

Wedstrijd

Bijkomende

Info

September 26 Dilbeek Open DIZV     x x afgesloten      zo  
Oktober 1 Landen LSVZ 400 m - 200 wis   x x x

afgesloten

    zo  
Oktober 14-15 Leuven PK      x x

afgesloten

   

za / zo

 
Oktober  29 Boom PK lange afstand   x x x afgesloten     zo   
November 1 Boom PK lange afstand   x x x afgesloten        
November 5

Sint-Pieters

Woluwe

CVB SCZ-DDAT   x x x afgesloten     zo 

 

November  19 Vilvoorde CVB KVZP   x x x   afgesloten      zo  
December 30 Leuven recordpoging   x x x

afgesloten

     zo  
Januari 7 Antwerpen Schaal Pepermans     x x

afgesloten

     zo  
Januari 14 Tremelo CVB x x x x

afgesloten

     zo  
Januari 28 Aalst Sprintwedstrijd     x x

afgesloten

     zo  
Februari 3 Overijse CVB   x   x

afgesloten

    za  
Februari 4 Vilvoorde 400 meters x x x x

afgesloten

     zo  
Februari 9-11 Antwerpen

Vlaamse Jeugd-

kampioenschappen

  x x    limieten!      we  
Februari 23-25 Antwerpen Vlaamse Kampioenschappen       x  limieten!      we  
Maart 4 Zaventem PACO SCZ                zo vm  
Maart 4 Zaventem CVB SCZ x x x x  afgesloten      zo nm  
Maart 11 Landen Sprintcup x x x x afgesloten      zo  
Maart 24 Gent Mega swim meet     x    afgesloten !!! GEEN DEELNAME !!!!
Maart 25 Gent Mega swim meet       x
April 2 Genk Paasmeeting     x x  afgesloten      ma  
April 15 Kapelle ZCK Feryn sprint cup x x x x

 afgesloten

     zo  
April 29 HZS Beker stad Hasselt     x x afgesloten      zo  
Mei 21 Woluwe Sint-Pieters Woluwe x  x  afgesloten      zo  
Mei 25-27 Oostende Rosc   x x x  afgesloten    

za

zo

 
Juni 27 Zaventem Gouden eend x x    

 afgesloten

     wo  
Juli 13-15

West-

Vlaanderen

(Izegem)

Vlaams Zomercriterium   x x x afgesloten      we  
Juli 17 Zaventem recordpoging x x x x afgesloten      di  
Juli 20-22  Charlerloi BJK   x x  

 persoonlijke 

uitnodiging

     we  
Juli 27-29  Charlerloi BK       x

 persoonlijke

uitnodiging

       
Alle wedstrijden zijn onder voorbehoud!